Hakkımızda

  • Balıkesir Üniversitesi mühendislik öğrencileri tarafından 2011 Nisan ayında kurulan topluluğumuz, üniversite bünyesinde organizasyonlar düzenleyerek kişisel gelişim, kültürel & bilimsel anlamda yaşamınızı renklendirmeyi amaçlamaktadır.
  • Topluluk üyelerine; Kariyer Günleri, Sektör Günleri ve benzeri faliyetler yoluyla iş dünyası hakkında bilgi ve tecrübe edinme imkanı sunmaktır.

VİZYON ve DEĞERLERİMİZ

Daima ‘EN İYİ’ Olmak Hedefimizdir!

  • Gerek yaptığımız etkinlikler ile, gerek projelerimiz ile sadece kendi üniversitemizin değil diğer tüm üniversitelerin üzerinde bir performans göstermektir.

Temel Öğemiz DÜRÜSTLÜK ve ÇALIŞKANLIK!

  • Tüm ilişkilerimizde , karşılıklı yarar sağlamak amacı ile , adil , iyi niyetli ve anlayışlı davranmak. Temel isteğimiz topluluk üyelerine çalışma bilincini aşılamak, gelişen ve değişen dünya şartlarına uygun sunum ve programlar hazırlamak. Çevre koruma bilinci ile davranmak ve bu bilinci yaymak.

Biz Sadece Bir Topluluk Değiliz!

  • Amacımız AKTİYAT Ailesi olarak topluluğa üye olan her öğrenciye bir ”AİLE” olduğumuzu kanıtlamak. Bu amaç doğrultusunda yaptığımız etkinlikler, seminer ve sosyal sorumluluk projelerimiz ile onların hayatlarında üniversite ile beraber gerçekleşen değişime ortak oluyor yenilikçi, üretken ve çalışma bilinci oluşmuş bireyler ile beraber yolumuza devam ediyoruz.