Diğer Kariyer Etkinliklerimiz

Yaptığımız diğer kariyer etkinliklerimiz:

AKTİF ZİRVE ve Mühendislik Kariyer Günleri Organizasyonları dışında da kariyer etkinlikleri düzenlemekteyiz. Bu etkinliklerin özelliği; okulumuzdaki farklı topluluklar, başka okullardaki topluluklar veya büyük kuruluşlarla birlikte ortak düzenlediğimiz organizasyonlar olmalarıdır.

 

3 Aralık 2011 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Yapı Kulübü’nün gerçekleştirmiş olduğu “CIVIL CAREER 2011” etkinliğine, Balıkesir Üniversitesi Temsilci Topluluğu olarak katıldık.

 

Microsoft ve NOKIA işbirliği ile 3 Mayıs 2012 tarihinde “Gençsen Geleceksin 5.0” etkinliğini, okulumuzun mühendislik-mimarlık fakültesi seminer salonunda gerçekleştirdik.

 

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü işbirliği ile 9 Mayıs 2012 tarihinde “Bilimsel Hesaplama ve Mühendislik Programlarına Özgür Yazılım Alternatifleri” etkinliğini, okulumuzun mühendislik-mimarlık fakültesi seminer salonunda gerçekleştirdik.

 

Makine Mühendisliği Bölümü işbirliği ile 29-30 Kasım 2012 tarihlerinde “Tasarım-İmalat-Analiz Kongresi ve CAD-CAM Günleri 2012” etkinliğini, okulumuzun kongre merkezinde gerçekleştirdik.

 

İŞKUR işbirliği ile 15-16 Mayıs 2013 tarihlerinde “1. Balıkesir İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarı” etkinliğini, Gala Yaşam ve Aktivite Merkezi’nde gerçekleştirdik.

 

Ergonomi Derneği ve Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nün düzenlediği 27-28-29 Ekim 2013 tarihlerinde “19.Ulusal Ergonomi Kongresi” etkinliğini, Kaya Park Hotel & Kongre Merkezi’nde Ebitet işbirliği ile gerçekleştirdik.